A A A

Klasa III A - wychowawca: dr Zuzanna Niedzielska

1 Baranowski Adam Józef

2 Biegun Piotr

3 Boniecka Monika Justyna

4 Cęcek Dariusz Adam

5 Chojnicka Agnieszka Anna

6 Cieślewicz Joanna Teresa

7 Durmowicz Emilia Joanna

8 Fisz Paulina Elżbieta

9 Florczak Ida Krystyna

10 Greszkiewicz Łukasz

11 Jakubski Przemysław

12 Jarzębowska Katarzyna Agata

13 Kania Paweł

14 Kłosowski Rafał Jarosław

15 Kordas Joanna

16 Kozłowska Sandra

17 Książkiewicz Jacek Wiesław

18 Lipska Joanna

19 Małłek Piotr Karol

20 Markowska Joanna

21 Mierzwicka Anna

22 Musiał Tomasz Marcin

23 Opiłowski Piotr

24 Przybyszewska Katarzyna Barbara

25 Różańska Aleksandra

26 Rusin Krzysztof Piotr

27 Strutyński Daniel Stanisław

28 Strześniewski Kuba Janusz

29 Szatkowski Rafał

30 Szczupakowski Bartosz

31 Tobolewski Michał

32 Walenciak Przemysław Tomasz

33 Walter Maciej Andrzej

34 Włoch Maciej Piotr

35 Załęcki Michał

 

Klasa III B - wychowawca: mgr Maria Karłowska

1 Czerwińska Nina Maria

2 Gruszczyńska Agnieszka

3 Gzyło Aleksandra

4 Kalinowski Przemysław Krystian

5 Klonowska Paulina Eryka

6 Kołodziejczyk Agata

7 Krzemiński Michał Piotr

8 Łodygowski Rafał

9 Mianecka Ilona Maria

10 Michalska Barbara

11 Milewska Magdalena

12 Olkiewicz Barbara Ewa

13 Pawłowska Agata

14 Pawłowska Marta Róża

15 Polak Radosław

16 Roszak Justyna Anna

17 Rożyńska Anna Danuta

18 Rusin Jakub Piotr

19 Rychter Magdalena

20 Sokal Olga Bogna

21 Sołtycka Katarzyna

22 Wojdyła Katarzyna Anna

23 Wrześniewski Kacper Przemysław

24 Zaguła Jan

26 Fernandez Leyva Natahi Maria (wymiana)

 

Klasa III C - mgr Agnieszka Malinowska

1 Błaszkiewicz Ilona

2 Bojarska Aleksandra Weronika

3 Chełminiak Monika Wioleta

4 Chlebosz Anna Maria

5 Ciechanowska Karolina Monika

6 Ciechomska Marta Maria

7 Czaplicka Katarzyna

8 Fischer Małgorzata

9 Gałka Agnieszka

10 Gawełek Kinga

11 Gola Monika Agnieszka

12 Grodzicki Grzegorz Edward

13 Kacierzewski Marcin Zbigniew

14 Klewicz Aleksandra

15 Łukaszewska Barbara

16 Majewski Mateusz Jakub

17 Markiewicz Małgorzata

18 Milewski Michał

19 Nagórska Weronika Maria

20 Nowakowska Anna

21 Pietruszyńska Monika

22 Reiwer Paulina Agnieszka

23 Sawicki Marcin

24 Serafin Piotr

25 Siedlecka Paulina Anna

26 Śmiałek Michal Waldemar

27 Spychalski Wojciech

28 Szaładzińska Daria Bogusława

29 Tchórzewski Mariusz Andrzej

30 Wałdoch Tadeusz Benedykt

31 Witt Katarzyna

32 Wojtasik Wiktor Wit

33 Zarzycka Monika

34 Ziemlewicz Sylwia

 

Klasa III D - wychowawca: mgr Maria Mazurkiewicz

1 Brzezicka Magdalena

2 Chmieliński Krzysztof

3 Ciechońska Karolina Ewa

4 Galińska Angelika Monika

5 Giorgi Sara Anna

6 Gliniecki Przemysław Stefan

7 Hajdus Joanna Ewa

8 Jarkiewicz Dorota Jolanta

9 Kalas Józef Maria

10 Kaźmierkiewicz Anna

11 Koroniewska Natalia Maria

12 Kostulska Olga Iwona

13 Krzyżanowska Joanna

14 Kuligowska Angelika Anna

15 Kwapisz Paulina Anna

16 Lewandowska Karolina

17 Lewandowska Marlena

18 Lewandowska Monika Maria

19 Mikulska Katarzyna Klaudia

20 Nowak Weronika

21 Nowakowska Ewa

22 Orzechowska Anna

23 Orzechowski Oskar Zbigniew

24 Pawłowska Natalia

25 Pstrąg Katarzyna Maria

26 Rusin Anna

27 Skibicka Monika Joanna

28 Skowronek Filip Marcin

29 Stopińska Ewa Maria

30 Syrocka Anna Maria

31 Szyjkowska Agnieszka

32 Szyplik Karolina Anna

33 Waślicka Bogumiła

34 Wiśniewska Magdalena Katarzyna

35 Zagórska Jagoda Zofia

36 Zwoliński Jakub Adam

 

Klasa III E - wychowawca: mgr Tomasz Zawadziński

1 Brzezińska Anna

2 Chudzik Malwina Małgorzata

3 Cisek Jacek Jakub

4 Ciszewska Alicja

5 Czerwińska Anna Kinga

6 Dach Dariusz Piotr

7 Drozdowski Jan Eugeniusz

8 Głąb Kamila Magdalena

9 Ignatowska Marta Magdalena

10 Jabłońska Iwona

11 Jurkowska Natalia

12 Kaczmarczyk Piotr

13 Karaś Bartosz Krzysztof

14 Klepacka Emilia

15 Kociela Kamil

16 Kopczyński Jakub

17 Kowalczyk Ewelina Zofia

18 Lis Bartosz Norbert

19 Maziarz Marcin

20 Mazur Zuzanna Maria

21 Ordon Piotr Marcin

22 Petrykowska Anna

23 Romanowska Paulina Ewa

24 Rotuska Patrycja

25 Rutkowska Magdalena

26 Skrzyniarz Ewelina

27 Słupczewska Anna

28 Szczepankiewicz Katarzyna Anna

29 Szczęsny Radosław

30 Trawicka Justyna

31 Tusch Michał

32 Tyra Krzysztof Damian

33 Wiśniewska Aleksandra

34 Wojtalik Mateusz

 

Klasa III F - wychowawca: mgr Mariola Jarzębska

1 Bartz Hanna Barbara

2 Betlej Marta

3 Borejko Magdalena

4 Bujalska Małgorzata Joanna

5 Długokęcka Agnieszka

6 Dobrzańska Marta Marianna

7 Filipowicz Karolina Barbara

8 Gołębiewska Magda

9 Gwiazdowska Małgorzata Anna

10 Januszewska Marta Jadwiga

11 Kalisiewicz Beata

12 Kamińska Aneta

13 Kowalska Małgorzata

14 Kramarczyk Sylwia

15 Kuncewicz Monika

16 Lach Julia Marzena

17 Maćkowiak Łukasz Jędrzej

18 Malicka Agata

19 Noskowicz Dariusz Sławomir

20 Ofiarska Paulina

21 Plaskiewicz Natalia Aleksandra

22 Przybyszewska Agnieszka Maria

23 Rabe Alan Rafał

24 Rogiewicz Krzysztof Dariusz

25 Rożek Sabina

26 Rudak Piotr Maciej

27 Skonieczna Agnieszka

28 Szajerska Aleksandra

29 Szatkowska Ewa

30 Szczygielska Anna

31 Waszkowska Izabela Maria

32 Wojciechowski Jakub Filip

Projekty i działania