ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 10 W TORUNIU
Aleksandra Aleksy - Wicemistrzynią Polski w Tańcach Polskich!
Środa, 09. Kwiecień 2014 06:35

Kolejnym sukcesem tanecznym może się pochwalić Ola Aleksy z klasy drugiej gimnazjum. Podczas najważniejszego wydarzenia w roku - Mistrzostw Polski - które odbyły się w dniach 5-6 kwietnia w Wieliszewie k/Warszawy, wraz ze swoim partnerem Michałem Grzejdą (GiLA) stanęła na podium, zdobywając srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski w Tańcach Polskich w roku 2014. Para ta startowała po raz drugi w nowej kategorii wiekowej 16-18 lat i drugi raz odniosła ogromny sukces.

Gratulujemy !!!

 
LAUREACI KONKURSU WIEDZY O UK I USA
Czwartek, 10. Kwiecień 2014 06:15

Z przyjemnością informujemy, że laureatami Konkursu zostali:

I miejsce    Jacek Kosma 2D
II miejsce   Jan Adamkiewicz 2B
III miejsce  Karolina Prichacz  1B
wyróżnienie  Kornelia Ratajczyk 1C

CONGRATULATIONS !!!

 
Sukces w konkursie PANGEA
Środa, 09. Kwiecień 2014 10:23

Dnia 28 III 2014r. odbył się w Warszawie finał ogólnopolskiego konkursu matematycznego PANGEA, do którego zakwalifikowało się 24 uczniów z klas IA, IIA i IIIA gimnazjum. Następujący uczniowie uzyskali wysokie noty:

  • 4 miejsce - Julia Jurkowska - kl. IA gim
  • 6 miejsce - Zofia Muller - kl. IA gim
  • 11 miejsce - Michał Piechowski - kl. IA gim
  • 13 miejsce - Kamil Tański - kl. IA gim

W tej kategorii w finale brało udział 447 uczniów.

  • 6/7 miejsce - Paweł Duszyn - kl. IIIA gim
  • 6/7 miejsce - Jakub Owieśny - kl. IIIA gim

W tej kategorii w finale uczestniczyło 471 uczniów.

Serdecznie gratuluję
szkolny opiekun konkursu
Ewa Sosna

 
Sportowi Mistrzowie
Środa, 09. Kwiecień 2014 10:19

Nagrody Prezydenta Miasta Torunia dla medalistów Mistrzostw Polski odebrali m.in. uczniowie G11 - Weronika Wrotek (2C)- karate, Karolina Szpejna (1A) i Maciej Modrzyński (1B) - oboje pływanie w płetwach
http://www.toruntv.pl/movie/show/4141

Serdecznie gratulujemy!

 
FINALIŚCI KONKURSU WIEDZY O UK I USA
Wtorek, 08. Kwiecień 2014 06:18

Podajemy listę finalistów Konkursu o UK i USA:

1.Jacek Kosma 1d, 2.Jan Adamkiewicz 2b, 3.Przemek Dybowski 2b 4.Kornelia Ratajczyk 1c 5.Karolina Prichacz 1b 6.Marceli Koska 2b 7. Daria Urbańska 1e 8.Maciej Kuta 2c 9. Weronika Ulanowska 1b 10. Jędrzej Wójcik 1b

CONGRATULATIONS!!!

Finał odbędzie się w środę (9.04) na 2 i 3 godz. w sali 12a LO.

 
Sukces młodych matematyków
Sobota, 05. Kwiecień 2014 20:37

Laureatami gimnazjalnego konkursu matematycznego "Liga zadaniowa" zostali: Mateusz Adamusik oraz Wiktoria Kalisz z klasy IIa. Tytuł finalisty zdobyli: Marcin Walkowski, Julia Nadarzewska, Szymon Mokrzecki, Kinga Pieszak (wszyscy z IIa) oraz Klaudia Goleniewska z IIe.

Gratulujemy !!!

 
Sukces licealistów
Piątek, 04. Kwiecień 2014 09:09

W IV Licealnym Konkursie Recytacji Poezji Maciej Kuta zajął drugie miejsce a na miejscu trzecim uplasował się Jakub Wiśniewski z Id.
Uczniów przygotowała p. Maria Karłowska.

Gratulujemy

 
BRAWO!
Czwartek, 03. Kwiecień 2014 10:46

Sukces naszych uczniów w XIV Miejskim Konkursie "Dzieje Torunia". W kategorii Szkoły ponadgimnazjalne Jakub Sowiński zajął 2 miejsce, Katarzyna Sinoracka 7 miejsce. W kategorii szkoły gimnazjalne Natalia Derewecka zajęła 3 miejsce, Julia Urbanowicz 6 miejsce. Laureatom serdecznie gratulujemy.

Serdecznie gratulujemy!

 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
NASZA SZKOŁA

ORLIK 2014

OBÓZ JĘZYKOWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Patronat objął
Marszałek Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

Patronat Honorowy
Polski Komitet ds. UNESCO

MATURA 2014
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Patronat nad Konkursem
objął Marszałek
Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
KALENDARZ
DO WAKACJI 2015
DO MATURY 2015
AIESEC

BEZPIECZNA SZKOŁA

LABORATORIUM ECDL

Zapraszamy!

ON-LINE
Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 
ZALOGUJ SIĘ



Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek) To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information