A A A

Biologia

  • mgr Łęgowska Justyna
  • mgr Malinowska Agnieszka
  • mgr Smolar Anna
  • mgr Smolińska Elżbieta

 

Chemia

  • mgr Brudka-Gniadkowska Bożena
  • mgr Klugiewicz Grażyna
  • mgr Mrozińska Anna

 

Filozofia, etyka

  • mgr Mazurkiewicz Maria
  • mgr Mielcarek Tatiana

 

Fizyka

  • dr Niedzielska Zuzanna
  • mgr Sobczuk Bogdan
  • mgr Żółkiewski Jan

 

Geografia

  • mgr Gawrońska Joanna
  • mgr Stachowiak Joanna
  • mgr Urbańska Magdalena

 

Historia

  • mgr Drozdowski Andrzej
  • mgr Empel Marcin
  • mgr Karłowska Maria
  • mgr Kuk Jolanta
  • mgr Makacewicz Anna
  • mgr Milkiewicz Zbigniew
  • mgr Skrzypczyk Iwona

 

Informatyka

  • mgr Broniszewska Agata
  • mgr Kuźmińska Beata
  • mgr Pieńkowska Daria
  • mgr Sobczuk Bogdan

 

Język angielski

  • mgr Doksa Maciej
  • mgr Fiderewicz Katarzyna
  • mgr Garsztka Joanna
  • mgr Grzonkowska Marta
  • mgr Karłowska Maria
  • mgr Kłobukowski Łukasz
  • mgr Lelewska Agnieszka
  • mgr Lenartowicz Aleksandra
  • mgr Michalak Jacek
  • mgr Piluś Agnieszka
  • mgr Rumińska-Wojtacka Agnieszka
  • mgr Sawicka Justyna
  • mgr Wierzba Alina
  • mgr Werner-Baran Magdalena

 

Język francuski

  • mgr Idzikowska Aleksandra
  • mgr Wróblewska Weronika

 

Język łaciński

  • mgr Anna Karaszewska

 

Język niemiecki

  • mgr Drgas Elżbieta
  • mgr Lajstet Monika
  • mgr Wiśniewska Małgorzata
  • mgr Zdanowicz Jolanta

 

Język polski

  • mgr Godlewska Oliwia
  • mgr Mazurkiewicz Maria
  • mgr Mielcarek Tatiana
  • mgr Rohn - Kiełpińska Katarzyna
  • mgr Rzymyszkiewicz Agnieszka
  • mgr Serocka Jolanta
  • mgr Terek Katarzyna
  • mgr Żegalska Kamila

 

Język rosyjski

  • mgr Solska Joanna

 

Matematyka

  • dr Binkowska Maria
  • mgr Kowalczyk - Gierat Agnieszka
  • mgr Kot Barbara
  • mgr Masłowski Tomasz
  • mgr Sosna Ewa
  • mgr Spryszyński Marcin
  • mgr Szefler Barbara
  • mgr Toruńska Anna
  • mgr Zelek Janina

 

Muzyka

  • mgr Krzyżaniak Dorota

 

Plastyka

  • mgr Marzec Emilia
  • mgr Bald-Bielawska Irena

 

Podstawy przedsiębiorczości

  • mgr Karaszewska Anna

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • mgr Brudka-Gniadkowska Bożena
  • mgr Jankowski Józef

 

Religia

  • mgr Biegalski Piotr
  • mgr Karepin Piotr
  • ks. Łukasz Grzelak

 

Technika

  • mgr Broniszewska Agata

 

Wiedza o społeczeństwie

  • mgr Empel Marcin
  • mgr Milkiewicz Zbigniew
  • mgr Skrzypczyk Iwona

 

Wychowanie do życia w rodzinie

  • mgr Broniszewska Agata
  • mgr Stachowiak Joanna

 

Wychowanie fizyczne

  • mgr Balewska Justyna
  • mgr Doksa Monika
  • mgr Filipowicz Grzegorz
  • mgr Nasiorowska Agnieszka
  • mgr Openchowska Ewa
  • mgr Podsiadło-Stępień Magda
  • mgr Rowińska Emilia
  • mgr Sierek Agnieszka
  • mgr Soja Mariusz
  • mgr Tesznar Mariusz

 

Biblioteka

  • mgr Dorota Ogonowska
  • mgr Danuta Tomaszewicz

 

Pedagodzy

  • mgr Pierzgalska Agnieszka
  • mgr Gross-Szumańska Katarzyna

Projekty i działania